Znów wyjechał… Jeszcze rok temu byłabym smutna i samotna. Dziś wolę poświęcić ten czas sobie – dosłownie. Gdy tylko słyszę dźwięk zamykanych drzwi wlewam do wanny gorącą wodę, zapalam zapachowe świece i otwieram ulubione wino. Mam dopiero czterdzieści lat i teraz dopiero czuję, że jestem prawdziwą kobietą. Jestem zadowolona z tego jak wyglądam. Uważam, że nigdy nie byłam piękniejsza i bardziej kobieca, a także dopiero teraz wiem czego chcę. Być może dlatego coraz częściej myślę o kimś, z kim mogłabym pójść na całość, zaszaleć, nie myśląc o żadnych konsekwencjach! To moje marzenie, które prześladuje mnie od dłuższego czasu …

Kliknij

baner erodate

Teraz będąc w wannie jak zwykle popijam kilka łyków wina, by potem zacząć delikatnie się dotykać. Zaczynam od piersi…uwielbiam je! Tylko ja wiem jak je dotknąć, by poczuć przyjemne ciepło dużo niżej… Zaczynam dotykać sutków zimnym kieliszkiem. Lubię patrzeć się jak sutki twardnieją pod wpływem zimna. Następnie wsuwam jedną rękę między uda. Uważam, że moja cipka jest niedopieszczona.

Delikatnie rozsuwam wargi i zaczynam pieścić JĄ… Mhmmmm jest to tak przyjemne, że zaczynam dawkować sobie tą rozkosz, gdy prawie odpływam zauważam, że z mojej baterii w wannie leci woda! Cholera też nie miała kiedy! Jestem sama i na pewno nie poradzę sobie z naprawą. Obok na krześle leży telefon. Szukam hydraulika i dzwonię. Miły mężczyzna mówi, że będzie za pół godziny. Tylko, że ja ich znam mówią, że będą za pół a są za godzinę. Dlatego nie zamierzam sobie przeszkadzać. Dolewam gorącą wodę i dalej bawię się NIĄ.

W międzyczasie wypijam kolejny kieliszek wina, trochę zapominałam już o wizycie hydraulika. Z tego błogiego stanu wybija mnie nagle głośny dzwonek do drzwi. Wpadam w lekką panikę, szybko wychodzę z wanny i w pośpiechu zakładam na siebie erotyczny szlafrok, który jest przezroczysty. Nic innego nie mam jednak pod ręką. Chyba oszołomiona zapomniałam o tym. Otwieram drzwi. Ku mojemu zdziwieniu stoi w nich wysoki i bardzo przystojny mężczyzna. Oceniam go szybko i moim zdaniem jest młodszy ode mnie nawet o 15 lat. Jest piękny. Gdy na niego patrzę od razu czuję, że moja cipka robi się mokra.

hydraulik zdjecie

Kliknij

On też bacznie mi się przygląda. Skupił się na moich sterczących sutkach, które są idealnie widocznie. Poczułam się lekko onieśmielona jego wzrokiem, bo jednak nie z premedytacją tak wyglądam. Przepraszam pana za swój strój i szybko pokazuję mu cieknący kran. Schylam się by pokazać ręką, z której strony jest wyciek. Czuję, że mój przykrótki szlafrok odsłania nagie pośladki…Serce na chwilę mi zamiera. Nie wiem czy mam się szybko czymś przykryć czy czekać na rozwój zdarzeń.

 Instynktownie kieruję dłoń, by poprawić szlafroczek, wtedy to czuję dotyk męskiej, szorstkiej dłoni. Ta dłoń wędruje po moich nagich pośladkach aż dociera do cipki. Najpierw wkłada delikatnie jeden palec, potem dwa i trzy, które penetrują moją cipkę od wewnątrz. Wyciągam rękę i szukam kutasa. Jestem tak podniecona, że bez różnicy mi jest jaki on jest. Nie będę wybredna. Jestem jednak pozytywnie rozczarowana, gdy okazuje się, że hydraulik, którego nie znam nawet imienia ma naprawdę sporego kutasa. Jest nabrzmiały i gotowy, by we mnie wejść. Masuję go delikatnie ręką, potem robię to coraz szybciej i mocniej.

baner erodate

Mówię mu, żeby już go włożył, ja dłużej nie wytrzymam! Słucha moich poleceń. Wchodzi we mnie od tyłu. Kutas wypełnia moją cipkę tak, że na początku czuję lekki ból. Jest to ból połączony z ekstremalnym podnieceniem. Czuję jak z każdym jego ruchem jestem bliższa szczytu. Uda zaczynają mi drżeć, sutki twardnieją i sobą bardzo wrażliwe na dotyk i tak naprawdę powoli przenoszę się do innego świata…Cieszę się, że jestem kobietą i taki stan mogę przechodzić wielokrotnie. Wyginam się tak, by mógł we mnie wchodzić do końca, czuję jak ocierając się o mnie dotyka mojej łechtaczki, nie mogę powstrzymać się i krzyczę, raz głośniej drugim razem próbuję to lekko wyciszyć, ale się nie daję.

Jestem pewna, że gdy ktoś się teraz kąpie to na pewno słyszy mnie i moją rozkosz! ON wykonuje coraz szybsze ruchy, ja staram się na nie odpowiadać, w pewnym momencie łapie mnie mocno, wkłada dłoń we włosy i delikatnie za nie pociąga i przytrzymuje, czuję jak po udach spływa gorąca sperma. Ja cała drżę. Wolno odwracam się do niego i klękam. Zlizuje delikatnie z nabrzmiałego jeszcze kutasa resztki spermy wymieszanej z moimi sokami….Z całą pewnością nie będzie to ostatni raz!