Nimfomanka - erotomanka
Strona główna Mapa strony Randki Sex-galerie Sex-chat Bramka sms Opowiadania Seks-anonse
!!!
    Witaj: Anonim !  Zaloguj/Zarejestruj się

Menu

Ogólne
 Ankiety
 Katalog www
 Bramka SMS
 P-Partnerski
 Mapa strony

Erotyka
 Nimfo-Randki
 Galerie
 Anonse
 Chat
 Opowiadania
 Filmy

Rozrywka
 Humor
 Quizy

Napisz/Poczytaj
 Forum
 Blogi
 Tematy
 Newsy
 Wyślij Newsa
 Poczta prv.

Informacje
 Użytkownicy
 FAQ
 Kontakt
 Poleć nas
 Ustawienia
 Twój profil
Polecamy
 MojaRandka
 MojFlirt

Poznaj

Nowe filmy

Shauna
Amazing

Na czacie:

Dołącz i TY

Informacje
Witaj, Anonim
Zarejestruj się
Zaloguj się
Członkostwo:
Ostatni: ninfoman
Wszystkie:6966

Polecamy
Naturyzm jest OK!!!
!!!
Reklama

Nimfomanka - erotomanka: Forums

Nimfomanka :: Zobacz temat - Streaptease dla niej - idealny prezent dla pani w trójkącie!

Streaptease dla niej - idealny prezent dla pani w trójkącie!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nimfomanka Strona Główna -> Masturbacja/Onanizm
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ReNiFeReK
Gość

PostWysłany: Nie Lis 28, 2004 12:52 am    Temat postu: Streaptease dla niej - idealny prezent dla pani w trójkącie! Odpowiedz z cytatem

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i... renifera Wink A tak naprawdę to przegrałem zakład ze swoją przyjaciółką (wcześniej udawało mi sie kilka razy wygrać - wszystko do czasu). Stawką jest zawsze spełnienie zyczenia osoby która wygra. Kiedyś jak wygrałem, wiedząc że moja przyjaciółka jest wstydliwa, moim zyczeniem było aby zrobiła streaptease dla nieznajomego faceta). Teraz kiedy ja przegrałem poszło o trzy życzenia no i wpadłem. Jej życzenia to:
1. Właśnie streaptease dla nieznajomej dziewczyny (tylko jak powiedzieć jakiejś nieznajomej dziewczynie na ulicy że chcę sie dla niej rozebrać...? od razu dostane w po twarzy... po pierwszym razie zrezygnowałem).
2. Mam przez miesiąc czasu dzień w dzień nosić męskie stringi, "podobno" jak mawia moja przyjaciółka kobiety też lubią kiedy facet ma coś takiego na pupie i podobno też lubią kiedy faceci mają wygolone miejsce intymne (choć to nie było dkla mnei trudnością).
3. W trakcie streapteasu mam dać także pokaz... masturbacji (i to własnie jest najgorsze).
Może powiecie mi jak mam zaczepić obcą dziewczynę tak by nie dostać po twarzy i żeby nie pomyśała o mnie że jestem jakimś zboczeńcem...?? Pytam szczególnie kobiet? Mieszkam we Wrocławiu, i po dwóch próbach podejścia do dziewczyny na ulicy już arczej nie chcę ryzykować...
Poradzcie coś proszę....
Powrót do góry
PAMELA
Gość

PostWysłany: Sro Gru 08, 2004 1:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie nie polecam zaczepiania dziewczyn na ulicy w ten sposób! Właściwie trudno mi wyobrazić sobie taką sytuację... Gdyby do mnie koleś tak podszedł, to najpewniej bym go wyśmiała, a po za tym rozglądałabym się za ukrytą kamerą Laughing To jest zdecydowanie niedobry pomysł!

Najłatwiej chyba znajdziesz chętną przez ogłoszenia erotyczne. To bardzo prosty i dający szybkie efekty sposób na wyszukiwanie takich kontaktów.
Daj ogłoszenie - np. na Nimfomance - najlepiej ze zdjęciem i czekaj na odpowiedź. Albo poszukaj sam w ogłoszeniach!

Ja sama przygotowuję własną stronę z anonsami erotycznymi i mam nadzieję, że już niedługo będzie gotowa. Adres to ********.anonse.pamela.xx.pl Smile
Powrót do góry
PAMELA
Gość

PostWysłany: Sro Gru 08, 2004 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już jest gotowa moja strona z ogłoszeniami!
Gorąco wszystkich zapraszam na ********.anonse.pamela.xx.pl ! ! !
Powrót do góry
ReNiFeReK
Gość

PostWysłany: Sro Lut 02, 2005 12:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hellou Pamelo Smile

Mam prośbę - zajrzyj na moje fotki które zamieściłem w galerii - powiedz co o nich sądzisz i o mnie - ale proszę szczerze - zniosę nawet najgorszą krytykę....

pozdrawiam

buziaki:)
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nimfomanka Strona Główna -> Masturbacja/Onanizm Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: